
Світильник LED Round Ceiling 8W-220V-640L-4200K-IP65 (ЖКХ круг) TNSy
130,67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5000102
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Потужність | 8 Вт |
| Напруга живлення | 220-240В |
| Розмір (довжина ⁇ ширина ⁇ товщина): мм | 160х160х50 |
| Світловий потік | 640 Лм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип світильника | LED |
| Кут розсіювання | 180° |
| Колір світіння | 4200K (Нейтральний-білий) |
| Частота | 50-60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130,67 ₴
