
Світильник LED T5-600-6400K-10W-220V-900L (ЛПО 1х600) TNSy
131,29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5000027
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 10 Вт |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 900 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантій термін: | 2 роки |
| Індекс передавання кольору: | CRI>80 |
| Монтаж | Універсальний (накладний/підвісний) |
| Напруга | 180-240 В |
| Розмір (довжина ⁇ ширина ⁇ товщина): мм | 585х30х40 мм |
| Термін служби | 30000 лет |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кут розсіювання | 160° |
| Колір світіння | холодне біле світло (6400K) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131,29 ₴
