
Світлодіодна лампа OEM BU-15 USB 5 V 1.5 W 6500 K матова
19 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 00-00022571
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | OEM |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Потужність | 1.5 W |
| Робоча напуга | DC 5 V |
| Температура світла | 6000 K |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Форма світильника | Круглі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 ₴



