
Розетка одинарна з кришкою матеріал Пластик
161,77 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-2116P-PG
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид електрофурнітури | Розетка з/з та кришкою |
| Вид монтажу | Вбудований |
| Захист (IP) | IP44 |
| Колір | Графіт |
| Кількість гнізд | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлення | 180 – 260 В |
| Номінальний струм In | 16 A |
| Особливості | З кришкою |
| Розмір | 84х84х45 мм |
| Серія | Enzo |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161,77 ₴
