
Блок живлення на DIN-рейку 12V 10А 120W IP20 DR
1 530,20 ₴
- В наявності
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | Без бренда |
| Висота | 58 мм |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вхідна напруга | 200-240 V |
| Гарантія | 6 міс |
| Довжина | 52,5 мм |
| Клас якості | Professional |
| Охолодження | Пасивний |
| Потужність | 120 W |
| Струм на виході | 10 А |
| Тип блоку | На DIN-рейку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530,20 ₴



