
Модуль МТК LED білий
3,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED світлодіод 12В білий 1LED 0.08Вт IP65
Колір наданого світлодіода — Білий (8000К). Однак в асортименті нашого магазину ви також можете купити діоди інших кольорів: синього, червоного, зеленого, білого і жовтого.
Параметри:
діаметр – 10мм;
довжина – 20мм.
Область застосування:
створення вивісок для зовнішньої реклами барів, клубів, кафе, аптек, кіосків, ресторанів;
логотипи підприємств, літери та знаки;
для знаків та літер будівель в архітектурному підсвічуванні;
світлові інсталяції.
Він прикріплений до плати і має струмообмежуючі резистори, а зверху — захисну силіконову оболонку. Цей діод швидкого монтажу має розміри 4*8 мм. Все утворює світлодіодний модуль швидкого монтажу.
Споживана потужність одного представленого діода становить 0,08Вт.
Ось такий діод використовують у вуличній рекламі при мінімальних витратах грошей та зусиль з монтажу. LED продукт у вигляді одиночного світлодіодного пристрою в силіконовому повітронепроникному корпусі називається світлодіодом швидкого монтажу.
Світлодіодам швидкого монтажу зі ступенем захисту IP65 не страшна волога. Вони також захищені від пилу, тому надійні у використанні. Ці модулі нехитрі, економічні, надійні. Їх можна вільно та швидко встановлювати на будь-яку поверхню.
Після монтажу діод виступає над поверхнею всього на 6 мм. Працює від напруги 12 вольт прямого електроструму. Тип з'єднання – двопровідний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Бренд | Без бренда |
| Гарантія | 6 міс |
| Довжина | 20 мм |
| Клас якості | Standart |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 1 Led |
| Потужність | 0,08 W |
| Ресурс роботи | 30000 рік |
| Робоча напуга | 12 V |
| Світловий потік | 12 Lm |
| Температура світіння | 8000 К |
| Тип діода | COB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,50 ₴



