
Імпульсний блок живлення GV-SAS-C 12V4A (48W) с вилкой
39,41 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5500843
- +380 (50) 677-22-79
Імпульсний блок живлення закритого типу GV-SAS-C 12V4A (48W) – вхідна напруга 110-240 В, вихідна напруга 12 В. Сила струму на виході 4000 A (48W).
Обладнаний захистом від коротких замикань. Тип підключення споживача - кабель зі штекером 5,5 / 2,1. Тип підключення до мережі - штирьовий роз"єм C14 (12В). Індикація підключення до мережі – світлодіод зеленого кольору.
Корпус виготовлений з високоякісного пластику. Діапазон робочих температур від -20 ~ +50 ºС. Ступінь захищеності від попадання пилу і вологи – IP40. Колір – чорний.
Блок живлення GV-SAS-C 12V4A (48W) використовується для забезпечення живлення камер в системах відеоспостереження. А також в промисловій та побутовій автоматиці, для забезпечення живлення мережевого обладнання і сітлодіодної продукції.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діелектрична міцність: | 1500VAC, 1 минута |
| Кількість кнопок | 1 |
| Кількість контактів | 3 |
| Кількість циклів | 10000 |
| Максимальна робоча напруга | 220-240V |
| Номінальний робочий струм: | 20A 125V AC; 15A 240V AC |
| Підсвітка | Немає |
| Розміри отвору для монтажу: | 28*13,5 |
| Опір контакту: | 35m Ω max |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Функції | ON - OFF |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 39,41 ₴
