
Імпульсний блок живлення GV-SAS-C 12V2A (24W)
36,24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5500840
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення GV-SAS-C 12V2A (24W) перетворюють потоки вхідної напруги змінного струму 110-240 V до величини 12 V (постійний струм), яка необхідна для живлення відеокамер внутрішнього і зовнішнього спостереження. Сила струму на виході - 2000 mA (24W).
GV-SAS-C 12V2A (24W) – адаптерний блок живлення з закритим корпусом. Колір корпусу – чорний. Ступінь захисту від агресивних впливів навколишнього середовища – IP40.
Блок живлення підключається до мережі через стандартну євровилку, вбудовану в корпус пристрою. Відеокамера підключається до джерела через провід зі штекером 12V 5 / 2,1.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діелектрична міцність: | 1500VAC, 1 минута |
| Кількість кнопок | 1 |
| Кількість контактів | 3 |
| Кількість циклів | 10000 |
| Максимальна робоча напруга | 220-240V |
| Номінальний робочий струм: | 20A 125V AC; 15A 240V AC |
| Підсвітка | Да |
| Розміри отвору для монтажу: | 28,5*21 |
| Опір контакту: | 35m Ω max |
| Ступінь захисту | IP00 |
| Функції | ON - OFF |
| Основні | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36,24 ₴
