
Стабілізатор напруги LPT-W-10000RD BLACK (7000W)
48,02 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5500848
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Релейний стабілізатор напруги LPT-W-10000RD BLACK (7000W) - це ідеальне рішення для забезпечення домашньої або офісної техніки стабільною вихідною напругою. Представлена модель стабілізатора напруги релейного типу LPT-W-10000RD BLACK (7000W) відрізняється високими якісними та технічними характеристиками не дивлячись на простоту своєї конструкції. Релейний стабілізатор LPT-W-10000RD BLACK (7000W) легко впорається з поставленими завданнями, а також убезпечить техніку від мережевих перевантажень, амплітудних стрибків напруги та короткого замикання. Основні властивості стабілізатора: - Частотний діапазон - 50/60±1 Hz; - Тип індикації - LCD; - Тип підключення до мережі - клеми. Корпус стабілізатора релейного типу виконаний з металу, що гарантує надійний захист від різних механічних пошкоджень. Зробивши свій вибір на користь релейного стабілізатора напруги LPT-W-10000RD BLACK (7000W), ви будете впевнені, що ваша техніка прослужить максимально тривалий термін.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діелектрична міцність: | 1500VAC, 1 минута |
| Кількість кнопок | 1 |
| Кількість контактів | 3 |
| Кількість циклів | 10000 |
| Максимальна робоча напруга | 220-240V |
| Номінальний робочий струм: | 20A 125V AC; 15A 240V AC |
| Підсвітка | Да |
| Розміри отвору для монтажу: | 28*10 |
| Опір контакту: | 35m Ω max |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Функції | ON - OFF |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48,02 ₴
