
Блок живлення USB type A білий
85,27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-AD-1
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення USB type A білий бренду Electro House підходить для зарядки та живлення різних пристроїв, в тому числі планшетів, акумуляторних ламп і ліхтариків. Він підключається до мережі 100 - 240 В ~ 50/60 Гц і перетворює змінний струм в постійний. Адаптер EH-AD-1 забезпечує наступні вихідні параметри: 5В/1А. Цього достатньо для зарядки планшетів, смартфонів та іншої портативної електроніки. Мережевий зарядний пристрій має міцний корпус, малу вагу і компактні розміри. Такий пристрій зручно брати з собою, тому що роз'єм USB type A робить його універсальним. Ми надаємо 12 місяців гарантії на цей пристрій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 гр |
| Вихідне живлення | 5В/1А |
| Вихідний роз'єм | USB type A |
| Вхідна напруга | 100 - 240 В ~ 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість гнізд | 1 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Споживаний струм | 0,3 A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85,27 ₴



