
Ізоляційна стрічка Soft Flex синя 20 м
28,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-PVCT-20BE
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 20 м |
| Додаткові характеристики | Матеріал: ПВХ |
| Електрична міцність, не менше | 6 кВ |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Міцність при розтягуванні | 25 МПа |
| Розтягування | 240% |
| Серія | Soft Flex |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Товщина | 0,13 мм |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28,26 ₴
