
Ізоляційна стрічка Soft Flex чорна 20 м
28,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-PVCT-20BK
- +380 (50) 677-22-79
Ізоляційна стрічка Soft Flex чорна 20 м EH-PVCT-20BK бренду Electro House призначений для виконання найширшого спектра завдань. Матеріали, з яких вона виготовлена, відрізняються високою якістю і є ефективними діелектриками. Так клейовий шар ізострічки серії Soft Flex виробляється на основі натурального каучуку, а матеріал ПВХ давно відомий і популярний завдяки своїм характеристикам. Ізоляційна стрічка добре розтягується, має високу міцність на розрив, відрізняється моментальною адгезією, не боїться впливу вологи та багатьох хімічних речовин. Не токсична, не має різкого запаху, не схильна до гниття, стійка до УФ-випромінювання. Не змінює параметрів при температурі −50 ... +70°C . Можна використовувати у приміщеннях з підвищеною вологістю та на вулиці. Довжина стрічки - 20 м, ширина - 17 мм. Електрична міцність щонайменше 6 кВ при товщині 0,13 мм. Використовується як професійними майстрами електриками, так і в побуті для дрібного ремонту. З цим ізоляційним матеріалом працювати просто та комфортно. Основна сфера застосування: ізоляція електричних з'єднань, колірне маркування, монтаж кабелів або проводів, ремонт пошкодженої ізоляції або посилення ізоляції, герметизація з'єднань. Сертифікована в Україні та відповідає найвищим стандартам якості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 20 м |
| Додаткові характеристики | Матеріал: ПВХ |
| Електрична міцність, не менше | 6 кВ |
| Колір | чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Міцність при розтягуванні | 25 МПа |
| Розтягування | 240% |
| Серія | Soft Flex |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Товщина | 0,13 мм |
| Ширина | 17 мм |
- Ціна: 28,26 ₴
