Блок живлення OEM DC12 100W 8.5А TR-100
327 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 00-00001280
Блок живлення OEM DC12 100W 8.5А TR-100В наявності
327 ₴
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей блок живлення використовується для підключення контурів підсвічування зі світлодіодних стрічок, лінійок, гнучкого неону або інших потреб. Потужність даної моделі складає 100 Вт, сила струму на виході – 8,5 А. Виріб працює від напруги у діапазоні 170-240 В, забезпечуючи на виході 12 В постійного струму. Корпус блоку живлення виконаний з металу, клас пилевологозахищеності – IP20.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00001280 |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 100W 8.5А TR-100 |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 100 W |
| Робоча напуга | AC 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Розмір | 109×78×36 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 8.5 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 7.35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 ₴
