Світлодіодна лінійка OEM LB-030-5-4-220 5Вт 4500К 300mm AC 220 IP20 матова
53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 00-00014377
Світлодіодна лінійка OEM LB-030-5-4-220 5Вт 4500К 300mm AC 220 IP20 матоваВ наявності
53 ₴
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кількість світлодіодів | 72 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014377 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Назва | Світлодіодна лінійка OEM LB-030-5-4-220 5Вт 4500К 300mm AC 220 IP20 матова |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напуга | AC 175-265V |
| Розділ | Світлодіодні лінійки |
| Розмір | 18х10х323 мм |
| Світловий потік, Lm | 400 Lm |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K (Біле світло) |
| Термін служби | 25000 г лет |
| Ціна | 1.18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴
