Сенсорный вимикач для меблів SW-624, 1 клавиша, 1*500W, DC220V
383 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 00-00021034
Сенсорный вимикач для меблів SW-624, 1 клавиша, 1*500W, DC220VВ наявності
383 ₴
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00021034 |
| Валюта | USD |
| Назва | Сенсорный вимикач для меблів SW-624, 1 клавиша, 1*500W, DC220V |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 500 W |
| Робоча напуга | AC 170-240 V |
| Розділ | Сенсори, вимикачі, кнопки |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 8.61 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383 ₴
