Диммер OEM D-30A-RF23-B DC12-48V (10А 3 канала) чорний
935 ₴
- В наявності
- Код: 00-00025595
Диммер OEM D-30A-RF23-B DC12-48V (10А 3 канала) чорнийВ наявності
935 ₴
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00025595 |
| Валюта | USD |
| Кількість зон управління | 3 зони |
| Число каналів | 1 канал |
| Назва | Диммер OEM D-30A-RF23-B DC12-48V (10А 3 канала) чорний |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 12V < 360W / 24V < 720W |
| Пульт керування | Кнопковий |
| Робоча напуга | DC 12-48 V |
| Розділ | Димери |
| Стан товару | Новий |
| Ток | 30A (10A/канал) |
| Тип управління | Радіо (RF) |
| Ціна | 21.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴
