Блок живлення BIOM Professional DC12 25W BPU-25 2,1А
249 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00014621
Блок живлення BIOM Professional DC12 25W BPU-25 2,1АНемає в наявності
249 ₴
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Цей професійний блок живлення використовується для підключення контурів підсвічування зі світлодіодних стрічок, лінійок, гнучкого неону або інших потреб. Потужність даної моделі складає 25 Вт, сила струму на виході – 2,1 А. Виріб працює від напруги у діапазоні 170-240 В, забезпечуючи на виході 12 В постійного струму. Корпус блоку живлення виконаний з металу, клас пилевологозахищеності – IP20.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014621 |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC12 25W BPU-25 2,1А |
| Наявність | Немає в наявності |
| Потужність | 25 W |
| Робоча напуга | AC 170-250 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Розмір | 115×40×25 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 2.1 А |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 5.60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴
