Блок живлення OEM DC12 45W 3,75А FTR-45-12 WP герметичний
343 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00001391
Блок живлення OEM DC12 45W 3,75А FTR-45-12 WP герметичнийНемає в наявності
343 ₴
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Цей блок живлення використовується для підключення контурів підсвічування зі світлодіодних стрічок, лінійок або інших потреб. Потужність даної моделі складає 45 Вт, сила струму на виході – 3,75 А. Виріб працює від напруги у діапазоні 170-240 В, забезпечуючи на виході 12 В постійного струму. Корпус блоку живлення виконаний з металу у форм-факторі «стік», клас пилевологозахищеності – IP67.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00001391 |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP67 |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 45W 3,75А FTR-45-12 WP герметичний |
| Наявність | Немає в наявності |
| Потужність | 45 W |
| Робоча напуга | AC 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Розмір | 203×34×23 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 3.75 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 7.70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 ₴
