Блок живлення OEM DC12 80W 6.67А FTR-80-12 WP герметичний
710 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00001393
Блок живлення OEM DC12 80W 6.67А FTR-80-12 WP герметичнийНемає в наявності
710 ₴
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00001393 |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP67 |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 80W 6.67А FTR-80-12 WP герметичний |
| Наявність | Немає в наявності |
| Потужність | 80 W |
| Робоча напуга | AC 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 6.6 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 15.96 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴
