Димер OEM 8A-Touch-B чорний вбудований
810 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00000720
Димер OEM 8A-Touch-B чорний вбудованийНемає в наявності
810 ₴
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Димер OEM 8A-Touch-B використовується для плавного регулювання яскравості світла монохромних світлодіодних стрічок. Виріб належить до групи вбудовуваних моделей та не потребує пульта дистанційного керування. Передня панель пофарбована у чорний колір, а сенсорне кільце даного виробу біле.
Потужність пристрою – 96 Вт, сила струму на виході – 8 А. Живлення вироби здійснюється напругою 12 В. Габаритні розміри корпусу – 86х86х36 мм. Число доступних зон управління – одна, кількість каналів – один.
Дана модель відповідає стандартній якості виконання та має заводську гарантію терміном на півроку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Струм | 8 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00000720 |
| Валюта | USD |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналів | 1 канал |
| Назва | Димер OEM 8A-Touch-B чорний вбудований |
| Наявність | Немає в наявності |
| Потужність | 96 W |
| Пульт керування | Немає |
| Робоча напуга | DC 12V |
| Розділ | Димери |
| Розмір корпусу | 86х86х36 мм |
| Стан товару | Новий |
| Ток | 8А |
| Тип управління | Сенсорний |
| Ціна | 18.20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴
