Контролер RGBW OEM 24А Bluetooth (6A*4канала)
685 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00003828
Контролер RGBW OEM 24А Bluetooth (6A*4канала)Немає в наявності
685 ₴
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Контролер RGBW OEM 24А Bluetooth необхідний для віддаленого управління режимами світіння багатоколірної світлодіодної стрічки. Його потужність дорівнює 288 Вт, а сила струму на виході складає 24 А – по 6 А на кожен з чотирьох вихідних каналів. Живиться пристрій від 12 В постійного струму.
До комплекту поставки даної моделі пульт управління не входить. Зв'язок з контролером встановлюється через Bluetooth. Число доступних зон управління – одна.
Виріб відповідає стандартному рівню якості виконання та має заводську гарантію терміном на півроку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00003828 |
| Валюта | USD |
| Країна виробництва | Китайські |
| Число каналів | 4 канали |
| Назва | Контролер RGBW OEM 24А Bluetooth (6A*4канала) |
| Наявність | Немає в наявності |
| Потужність | 288 W |
| Пульт керування | Немає |
| Робоча напуга | DC 12V |
| Розділ | RGB контролері 12-24 V |
| Стан товару | Новий |
| Ток | 24A (6A/канал) |
| Тип управління | Bluetooth |
| Ціна | 15.40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685 ₴
