Світлодіодний модуль BRT XG5 3030-1 led W 1.5W 12В 6000K лінза бочка
19 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00012221
Світлодіодний модуль BRT XG5 3030-1 led W 1.5W 12В 6000K лінза бочкаНемає в наявності
19 ₴
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Даний світлодіодний модуль складається з одного квадратного діода SMD3030 і має потужність у 1,5 Вт при робочій напрузі у 12 В постійного струму. Колірна температура виробу – 6000 К, що відповідає холодній частині спектра. Світловий потік становить 150 лм, а світловіддача – 100 лм/Вт. За рахунок застосування бочкоподібної лінзи кути розльоту променів у моделі доходять до 120°. Термін служби модуля оцінюється у 35 тисяч годин. Клас захисту пристрою – IP65.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип світлодіодів | SMD3030 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00012221 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP65 |
| Назва | Світлодіодний модуль BRT XG5 3030-1 led W 1.5W 12В 6000K лінза бочка |
| Наявність | Немає в наявності |
| Розділ | Світлодіодні модулі |
| Розмір | 48х32x16 мм |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6000 K (Холодний білий) |
| Термін служби | 35 000 год лет |
| Ціна | 0.42 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 ₴
