Світлодіодний модуль BRT COB 2.4W круглий RED, 12В, IP65 червоний
16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00014566
Світлодіодний модуль BRT COB 2.4W круглий RED, 12В, IP65 червонийНемає в наявності
16 ₴
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип світлодіодів | COB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014566 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP65 |
| Назва | Світлодіодний модуль BRT COB 2.4W круглий RED, 12В, IP65 червоний |
| Наявність | Немає в наявності |
| Робоча напуга | DC 12V |
| Розділ | Світлодіодні модулі |
| Розмір | 47х30х4 мм |
| Споживана потужність | 2.4 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Термін служби | 35 000 год лет |
| Ціна | 0.36 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴
