Світильник светлодіодний Biom DL-R201-36-6 6200K 36Вт без д/у
527 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00021293
Світильник светлодіодний Biom DL-R201-36-6 6200K 36Вт без д/уНемає в наявності
527 ₴
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00021293 |
| Валюта | USD |
| Вид монтажу | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 400x70 |
| Гарантійний термін | 12 м год |
| Еквівалентна потужність | 325 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світильник светлодіодний Biom DL-R201-36-6 6200K 36Вт без д/у |
| Наявність | Немає в наявності |
| Потужність | 36 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напуга | 176-265 V |
| Розділ | Накладні Led світильники |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 2880 Lm |
| Температура світла | 6200 K (Холодний білий) |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип управління | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
| Ціна | 11.85 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 527 ₴
