Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R28-80-M-FRGB 3000-6000K+ FULL RGB 80Вт с д/к муз. BT APP
2 904 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00021027
Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R28-80-M-FRGB 3000-6000K+ FULL RGB 80Вт с д/к муз. BT APPНемає в наявності
2 904 ₴
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00021027 |
| Валюта | USD |
| Вид монтажу | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 490х75 |
| Гарантійний термін | 24 м год |
| Еквівалентна потужність | 720 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Холодний - Нейтральний - Теплий + RGB |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Назва | Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R28-80-M-FRGB 3000-6000K+ FULL RGB 80Вт с д/к муз. BT APP |
| Наявність | Немає в наявності |
| Потужність | 80 W |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Робоча напуга | AC 175-265V |
| Розділ | SMART світильники |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 6400 Lm |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного управління/Вимикач/Мобільний додаток |
| Температура світла | 3000-6000K+FULL RGB |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип управління | Інфрачервоний (IR) |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
| Ціна | 65.25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 904 ₴
