LED світильник OEM XI-5-15-B 1.5W DC5V USB чорний
37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00022574
LED світильник OEM XI-5-15-B 1.5W DC5V USB чорнийНемає в наявності
37 ₴
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00022574 |
| Валюта | USD |
| Колір світіння | Бiлий |
| Назва | LED світильник OEM XI-5-15-B 1.5W DC5V USB чорний |
| Наявність | Немає в наявності |
| Потужність | 1.5 W |
| Робоча напуга | DC 5V |
| Розділ | Низковольтні світильники |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Ціна | 0.84 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴
