Лінійний LED світильник OEM 12В LN-12-6--50-4 6Вт 50см 4500К
118 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00022567
Лінійний LED світильник OEM 12В LN-12-6--50-4 6Вт 50см 4500КНемає в наявності
118 ₴
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лінійний світильник на 12V є універсальним рішенням для освітлення приміщен від акумуляторної батареї 12V.
Алюмінієвий корпус забезпечує гарне охолодження для світлодіодів ,а матовий розсіювач дозволяє зберегти великий світловий потік.
Підключення: коричневий провід - до клеми <+>, блакитний - до клеми <->.
Також світильникможе працювати від блоків живлення 220-12V.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00022567 |
| Валюта | USD |
| Габаритний розмір, мм | 500x15x8 |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Назва | Лінійний LED світильник OEM 12В LN-12-6--50-4 6Вт 50см 4500К |
| Наявність | Немає в наявності |
| Потужність | 6 W |
| Робоча напуга | DC 12V |
| Розділ | Низковольтні світильники |
| Світловий потік | 620 Lm |
| Температура світла | 4500 K (Біле світло) |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Форма світильника | Лінійні |
| Ціна | 2.66 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 ₴
