Світлодіодний світильник BIOM ARM-2-600-36-6 36W 6500K 595x595x30
411 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00023465
Світлодіодний світильник BIOM ARM-2-600-36-6 36W 6500K 595x595x30Немає в наявності
411 ₴
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодні світильники (Панелі) серії ARM - це доступне, надійне та ефективне рішення для освітлення офісних, виробничих, житлових, комерційних приміщень та громадських установ.
Завдяки оптимально підібраним потужностям, рівномірному освітленню та зручному монтажу, світильники дозволяють вирішувати більшість проектних завдань по освітленню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00023465 |
| Валюта | USD |
| Вид монтажу | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 595x595x30 |
| Гарантійний термін | 12 м год |
| Еквівалентна потужність | 325 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світлодіодний світильник BIOM ARM-2-600-36-6 36W 6500K 595x595x30 |
| Наявність | Немає в наявності |
| Потужність | 36 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напуга | AC 180-250 V |
| Розділ | Led панелі |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 2880 Lm |
| Температура світла | 6500 K (Холодний білий) |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма світильника | Квадратні |
| Ціна | 9.24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 411 ₴
