Акумуляторна батарея Biom Professional 48В (51.2В) BALFP-512200-V1 10кВтч
59 853 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00024076
Акумуляторна батарея Biom Professional 48В (51.2В) BALFP-512200-V1 10кВтчНемає в наявності
59 853 ₴
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 93.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| BMS | JK Smart Active BMS |
| Артикул | 00-00024076 |
| Валюта | USD |
| Габарити | 186x465x695 |
| Гарантія | 5 років |
| Керування | Bluetooth |
| Комунікаційні порти | CAN/RS232/RS485 |
| Комірки | Нові Grade А |
| Кількість циклів | 6000 |
| Максимальний струм заряду | 100A |
| Максимальний струм розряду | 200A |
| Назва | Акумуляторна батарея Biom Professional 48В (51.2В) BALFP-512200-V1 10кВтч |
| Наявність | Немає в наявності |
| Номінальна напруга | DC 51,2V (48V) В |
| Номінальна ємність | 200Aч/ 51,2В/ 10240Втч |
| Робочий діапазон напруги батареї ручне налаштування | DC 46,4-56,32V |
| Розділ | Акумулятори |
| Ціна | 1345.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 853 ₴
