Димер OEM D-30A-RF-3 кнопки DC12-24V (30А 1 канал)
436 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00025593
Димер OEM D-30A-RF-3 кнопки DC12-24V (30А 1 канал)Немає в наявності
436 ₴
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00025593 |
| Валюта | USD |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналів | 1 канал |
| Назва | Димер OEM D-30A-RF-3 кнопки DC12-24V (30А 1 канал) |
| Наявність | Немає в наявності |
| Потужність | 12V < 360W / 24V < 720W |
| Пульт керування | Кнопковий |
| Робоча напуга | DC 12-24V |
| Розділ | Димери |
| Розмір корпусу | 64x53x20 мм |
| Розмір пульта | 61x29x13 мм |
| Стан товару | Новий |
| Ток | 30A (1 канал) |
| Тип управління | Радіо (RF) |
| Ціна | 9.80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 436 ₴
