
Контролер для системи сніготанення ET-110
3 560 ₴
- В наявності
- Код: 55531
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер для систем сніготанення ET-110 — надійний пристрій для автоматичного керування системами сніготанення, який забезпечує ефективне видалення снігу та льоду з покрівлі, доріжок та інших поверхонь. Підтримує налаштування температури та автоматичне включення/виключення обігріву, що підвищує безпеку та продовжує термін служби покриття. Гарантія 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyTherm |
| Країна виробник | Латвія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 198 г |
| Габаритні розміри | 90*53*65 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Датчик | Датчик вологості (купується окремо) + датчик повітря, NTC 10 кOм (у комплекті) |
| Клас захисту | IP20 |
| Комутаційний струм реле | Max. 16A |
| Модод монтажу | DIN рейка |
| Напруга | 85-265 В, 50/60 Гц |
| ПерETин проводів для підключення до клем | Max. 2.5 мм² |
| Референс | 55531 |
| Споживання контролера | 2 Вт |
| Температура використання | 0-45 °С |
| Температура зберігання | 0~50 °C |
| Тип реле | AC-1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 560 ₴




