
Датчик вологості та температури повітря для систем сніготанення довгастий Easytherm ET-550
4 435 ₴
- В наявності
- Код: 55535
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик вологості та температури повітря для систем сніготанення довгастий — високоточний датчик, що контролює вологість та температуру поверхні, забезпечуючи ефективне та своєчасне включення системи сніготанення. Встановлюється на покрівлях та водостоках для автоматичного керування системою сніготанення, забезпечуючи безпечний рух і економію електроенергії. Гарантія 1 рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyTherm |
| Країна виробник | Латвія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 473 г |
| Вимірюванний діапазон температур | -30~75 °C |
| Внутрішня потужність обігріву | 5 Вт |
| Габаритні розміри | 110*30*15 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина підключеного кабелю датчика | 10 м |
| Клас захисту | IP68 |
| Назва | Датчик вологості та температури повітря для систем сніготанення довгастий Easytherm ET-550 |
| Референс | 55535 |
| Температура використання | -50~70 °С |
| Тип датчика температури | NTC, 10 kOm/25 °С |
| Ціна | 4 435 грн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 435 ₴




