
Інфрачервона плівка KH303 12V
620 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12
- +380 (50) 677-22-79
Інноваційний метод організації обігріву підлоги – інфрачервона плівка з карбоновим шаром. Ширина такої плівки становить 30 см, а товщина – 0,3 мм. Такий виріб застосовується для додаткового або основного типу опалення. Використовується як в житлових приміщеннях, так і в комерційних, громадських (наприклад, спортивні секції, школи, офіси).
Не дивлячись на те, що найчастіше цю плівку застосовують саме для системи «тепла підлога», вона також може монтуватися на стіни, стеля і навіть нерівні поверхні (колони, даху). Більш докладну інформацію про характеристики виробу можна отримати у менеджерів нашої компанії.
12-ти вольтова плівка живиться від електромережі 12 V. Застосовується в автомобілях для технічних потреб.
Термоплівка KH303 12V найчастіше використовується для підігріву сидінь автомобіля, прогріву паливного бака на автомобілі з дизельним двигуном. Даний вид плівки відмінно виручає в якості безпечного місцевого обігріву, там де звичайну інфрачервону плівку на напругу 220 Вольт використовувати не рекомендується.
Наприклад, можна підігріти підлогу у ванній, не побоюючись отримати удар струмом у разі пошкодження підвідного кабелю або самої гріючої плівки. І навіть чотириногі улюбленці зрадіють теплому килимку з підігрівом. Звичайно Ви будете себе почувати багато спокійніше, якщо килимок Вашого чотириногого вихованця буде обігріватися безпечним напругою. Розмір відрізу 30 х 50 см розрахований на напругу 12 Вольт.
Технічні характеристики
- Споживана потужність: 197 Ват/м2
- Електромагнітне випромінювання практично відсутня.
- Мінімальний розмір секції для нарізу - 50 див.
- Довжина хвилі інфрачервоного випромінювання: 5 ― 20 мкм.
- Час прогріву плівки до 40 градусів C всього лише 2 хвилини.
- Гарантійний термін: 10 років.
- Термін служби: понад 30 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korea Heating |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Товщина плівки | 0.275 мм |
| Максимальна споживана потужність | 65 Вт/м.кв. |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 65 град. |
| Ширина плівки | 300 мм |
| Призначення | Універсальне |
- Ціна: 620 ₴/пог.м
