
Саморегулююча плівка PTC Sunny Warm (суцільна) (50 см)
660 ₴/кв.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PTC Sunny Warm 405
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Саморегулівна інфрачервона плівка PTC SH-Overal (суцільна) виготовляється за допомогою нанотехнологій з карбонового шару волокон. Її унікальні прогрівальні властивості засновані на дії карбонових напівпровідників, ефективніше нагріваючих плитку, ламінат або дерево, порівняно з іншими, подібними плівковими покриттями.
Крім цього, карбоновий шар випромінює інфрачервоне тепло, надає сприятливий, навіть лікувальний вплив. Саморегулівна плівка дуже міцна до механічних типами ушкоджень, має виключні водонепроникні властивості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Максимальна споживана потужність | 220 Вт/м.кв. |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 60 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ширина плівки | 50 мм |
| Товщина плівки | 0.4 мм |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Призначення | Для підлоги |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | PTC Suny Warm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴/кв.м
