
Інфрачервона тепла підлога HEAT PLUS потужністю 500 Вт/м. кв, HP-SPN-305-225 sauna
440 ₴/пог.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HP-SPN-305-225 sauna
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1.У побуті застосовується в напівзакритих приміщеннях різного призначення: торговельних і виставкових павільйонах, для обігріву легких споруд закритого типу: веранд, літніх кухонь, альтанок, будівельних вагончиків, наметів тощо
2. Плівка також може виконувати функцію антизледеніння і антизамерзання;
3. Є можливість установки на стелю, стіни.
4. У промисловості використовується для обігріву будь-яких об'єктів, сушіння деревини, бетону, для контактного сушіння лакофарбових поверхонь і пр.
5. У сельком господарстві застосовують для сушіння фруктів, овочів, зернових культур.
6. Може застосовуватися для обладнання інфрачервоних саун.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korea Heating |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Максимальна споживана потужність | 500 Вт/м.кв. |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 90 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ширина плівки | 50 мм |
| Товщина плівки | 0.338 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | тепла підлога |
| Вага погонного метра | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴/пог.м
