Доставка безкоштовна!
Особливості:
- прогресивна гібридна технологія симисторно-релейного комутації;
- активний захист від контактів виникнення електричної дуги;
- мінімальний час реакції на зміну вхідної напруги;
- безшумний силовий тороїдальний трансформатор;
- гідна точність стабілізації вихідної напруги;
- не спотворює форму вихідної напруги;
- низьке власне споживання електроенергії на холостому ходу;
- високоточне RMS-вимірювання вхідного напруги;
- наявність аналізатора мережі та стану стабілізатора;
- використання високопродуктивного мікроконтролера управління;
- можливість роботи від бензо/дизель-генераторних установок;
- наявність електронного байпасу (тільки для Гібрид 25-40А);
- контроль вхідної напруги в режимі байпас (тільки для Гібрид 25-40А);
- система захисту від перегріву трансформатора;
- виконання стабілізатора за схемою автотрансформатора без гальванічної розв'язки;
- автоматичне відключення навантаження споживача при появі на вході стабілізатора небезпечного зниженої або підвищеної напруги і автоматичний повернення в робочий стан після нормалізації напруги;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Гібрид |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Максимальна вхідна напруга | 325 В |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 мм |
| Висота | 405 мм |
| Ширина | 242 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 7.5 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний час стабілізації | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 190 ₴

