
Стабілізатор напруги 9 кВт Елекс Гібрид У 9-1/40 А v2.0
13 400 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ГУ9-1/40
+380 (67) 884-93-99
- +380 (50) 677-22-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Стабілізатор напруги релейний, однофазний, побутовий Серії ГІБРИД 9-ступіневий.
Переваги:- Не спотворює форму синусоїди
- Мікропроцесорне управління
- RMS - вимір вхідної напруги
- Аналізатор мережі та стану стабілізатора - меню - 10 параметрів
- Електронний режим «Транзит» ( «Bypass») для моделей від 25А-40А
- В якості вихідного дроселя використовується індуктивність трансформатора
- Активний захист контактів від виникнення дуги
- Дублюючий вихідний захист від перенапруги
- Потужне силове реле з ресурсом не менше мільйона спрацьовувань
- Мінімально можливий час реакції на зміну вхідної напруги - 100 мс
- Сталевий корпус, пофарбований високоякісною порошковою емаллю
- Високоякісні комплектуючі
- Настінне навісне виконання корпусу
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СТАБІЛІЗАТОРІВ СЕРІЇ ГІБРИД:
- КІЛЬКІСТЬ СТУПЕНІВ СТАБІЛІЗАЦІЇ - 9
- ТИП КЛЮЧА - Електромагнітне реле, дубльоване симистором
- ККД СТАБІЛІЗАТОРА НЕ НИЖЧЕ - 98%
- СПОЖИВАНА АКТИВНА ПОТУЖНІСТЬ НА ХОЛОСТОМУ ХОДУ НЕ БІЛЬШЕ - 35 Вт. / у виробах (10А та 16А) 15Вт.
- НОМІНАЛЬНА ВИХІДНА НАПРУГУ - 220 В. +/- 7,5%
-
НОМІНАЛЬНА ВХІДНА НАПРУГУ - від 135В до 315В (145-300В у виробах 10А-16А)
- МІНІМАЛЬНА/МАКСИМАЛЬНА ВХІДНА НАПРУГА - 110В/325В (130-310В у виробах 10А-16А)
- МІНІМАЛЬНО РОБОЧА ВХІДНА НАПРУГА У РЕЖИМІ БАЙПАС - 120 В. у виробах від 25А-40А
- МАКСИМАЛЬНА РОБОЧА ВХІДНА НАПРУГА У РЕЖИМІ БАЙПАС - 260 В. у виробах від 25А-40А
- ЧАС РЕАКЦІЇ НА ЗМІНУ ВХІДНОЇ НАПРУГИ - 100 мс.
- ЧАСТОТА МЕРЕЖІ - 45-65 Гц.
- ОБМЕЖЕННЯ СТРУМУ КЗ І ПЕРЕГРУЗКИ - Автоматичний вимикач
- РІВЕНЬ ПИЛО/ВОЛОГОЗАХИЩЕНОСТІ - IP 20
- ЕЛЕКТРОНИЙ БАЙПАС - Є для моделей від 25А-40А
- АНАЛІЗАТОР МЕРЕЖІ І СТАНУ СТАБІЛІЗАТОРА - Є
- ДУБЛЮЮЧИЙ ЗАХИСТ ВІД ПЕРЕНАПРУЖЕННЯ - Є
- ЗАХИСТ ВІД ПЕРЕГРІВУ - Є
- ПРИМУСОВЕ ОХОЛОДЖЕННЯ - один вентилятор у 10А та 16А. У 25А,32А,40А два вентилятори
- Гарантія до 2 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| ККД, не менше | 98 % |
| Максимальна вхідна напруга | 325 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Вихідний струм, не більше | 40 А |
| Виробник | Елекс |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 7.5 % |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 275 мм |
| Довжина | 178 мм |
| Висота | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 400 ₴


