Особливості:
- прогресивна гібридна технологія симисторно-релейного комутації;
- активний захист від контактів виникнення електричної дуги;
- мінімальний час реакції на зміну вхідної напруги;
- безшумний силовий тороїдальний трансформатор;
- гідна точність стабілізації вихідної напруги;
- не спотворює форму вихідної напруги;
- низьке власне споживання електроенергії на холостому ходу;
- високоточне RMS-вимірювання вхідного напруги;
- наявність аналізатора мережі та стану стабілізатора;
- використання високопродуктивного мікроконтролера управління;
- можливість роботи від бензо/дизель-генераторних установок;
- наявність електронного байпаса;
- контроль вхідної напруги в режимі байпас;
- система захисту від перегріву трансформатора;
- виконання стабілізатора за схемою автотрансформатора без гальванічної розв'язки;
- автоматичне відключення навантаження споживача при появі на вході стабілізатора небезпечного зниженої або підвищеної напруги і автоматичний повернення в робочий стан після нормалізації напруги;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна вхідна напруга | 130 В |
| Максимальна вхідна напруга | 295 В |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ККД, не менше | 97 % |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 143 мм |
| Висота | 378 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 7.5 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 890 ₴

