Дуже надійний і якісний. Оптимальна цінова політика. Рецензій немає. Ви можете підібрати стабілізатор під себе ЕЛЕКС
Основні характеристики:
- Прогресивна гібридна технологія симисторно - релейного перемикання обмоток автотрансформатора;
- Не спотворює форму мережевий синусоїди;
- Мікропроцесорне управління;
- Безшумний тороїдальний трансформатор;
- RMS-вимірювання вхідного напруги;
- Аналізатор мережі та стану стабілізатора;
- Розширене сервісне меню - 10 параметрів;
- В якості вихідного дроселя використовується індуктивність трансформатора;
- Активний захист від контактів виникнення дуги;
- Дублююча вихідна захист від перенапруги;
- Потужні силові реле,з ресурсом не менше мільйона спрацьовувань;
- Сталевий корпус, пофарбований високоякісної порошковою емаллю;
- Високоякісні комплектуючі;
- Настінне, підлогове виконання корпусу;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 120 В |
| Максимальна вхідна напруга | 295 В |
| Вихідний струм, не більше | 25 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5.5 кВт |
| ККД, не менше | 97 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 178 мм |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 7.5 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 300 ₴








