
ElectroHouse LED лампа "куля" E14/4100K/8W 720Lm /180° P45
41,47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: EH-LMP-12612
- +380 (50) 677-22-79
Лампа світлодіодна круглої форми E14 8W EH - LMP - 12612 від торгової марки ElectroHouse є енергозбережним електропристроєм, який застосовується для освітлення різних приміщень. Незважаючи на її невеликі розміри вона має ефективний і дуже яскравий світловий потік до 720Lm. Випромінює м'яка м'який білий світ, який сприятливо сприймає ваш зір. Виготовлена з високоякісних матеріалів по сучасним технологіям. Має величезний ресурс служби - до 50000 годин, а при стабільній роботі електромережі може прослужити ще довше. Її можливо використати при низьких і високих температурах. Завдяки своїй круглій формі вона дозволяє освітлювати навколо себе область з розгорнутим кутом 180 градусів. При експлуатації не нагрівається і при скачках напруги не мерехтить, а продовжує і далі бездоганно працювати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,279 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір колбі | Білий |
| Кут розсіювання | 180 |
| Напруга живлення | 180 – 260 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Світловий потік | 720 Лм |
| Температура свічення | 4100К |
| Термін експлуатації ламп | 50000 г |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Форма колбі | Куля |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
- Ціна: 41,47 ₴
