
ElectroHouse LED лампа лінійна T8 18W 6500K 1620Lm 120 см
86,69 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: EH-LMP-1282
- +380 (50) 677-22-79
LED лампа лінійна T8 18W EH - LMP - 1282 від торгової марки ElectroHouse потужністю 18Вт і завдовжки 120 см виконана з високоякісних матеріалів: алюмінію і скла, усередині розташовані високоефективні світлодіоди і драйвер струму. Цей вид лампочок - це відмінна заміна люмінесцентних аналогів. Великою перевагою є те, що при їх використанні ви значно заощадите на електроенергії і збудете про постійну зміну старих на нові. У них не міститься речовини, що згубно впливають на здоров'я людини, до того ж не відбувається ультрафіолетове і інфрачервоне світіння. Світлодіоди гарантують високу якість світлового потоку, що виробляється. При повноцінній роботі не піддаються нагріву, що захистить вас від пожежі і короткого замикання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Цоколь | G13 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,213 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина | 120 см |
| Колір колбі | Білий |
| Колір світіння | Холодний |
| Напруга живлення | 180 – 260 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Світловий потік | 1620 Лм |
| Температура свічення | 6500К |
| Термін експлуатації ламп | 50000 г |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Тип лампи | T8 |
| Форма колбі | Трубка (лінійна) |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
- Ціна: 86,69 ₴

