
ElectroHouse Стягування кабельне біле 3x100
18,39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-K-001
- +380 (50) 677-22-79
Стягування кабельне біла EH - K -001 3х100 мм компанії ElectroHouse виявиться дуже корисним у багатьох побутових ситуаціях. Хомут пластиковий - невеликий виріб з високоякісного нейлону призначений для скріплення різних кабелів. Так само хомут стяжний широко використовується для закріплення будь-яких інших відповідних за розміром предметів. Стягування ElectroHouse характеризуються такими позитивними властивостями, як стійкість до дії відкритого вогню і агресивних рідин (олії, луги, розчинники), а також до лютих морозів (до - 50 градусів Цельсія) і ультрафіолетового випромінювання. Загострений край стрічки дозволяє легко стягувати її, а гофрована внутрішня поверхня допомагає точно зафіксувати положення. Матеріал містить спеціальні пластифікатори. Хомут пластиковий має практично необмежений термін служби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина стяжки | 0,1 м |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 3х100 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 3 мм |
- Ціна: 18,39 ₴
