
ElectroHouse Стягування кабельне біле 3.6×250
54,76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-K-004
- +380 (50) 677-22-79
Стягування кабельне біле 3.6×250 EH-K-004 від виробника ElectroHouse виконане у вигляді стяжний стрічки, яка має пряме призначення - стягування і зв'язування електропроводів в пучки. Є корисним електротехнічним виробом для багатьох електромонтажних робіт, особливо при прокладанні електрокабельних магістралей. Також хомут пластиковий можливо використовувати і для інших цілей, в тому числі і для маркування різних виробів. Часто вона незамінна на виробництві, в побуті, господарстві та інших сферах. Зроблений хомут стяжний з нейлону, який характеризується гнучкими, зносостійкими і протипожежними властивостями. Витримує високі і низькі температури, вплив вібрацій і механічних навантажень і так далі. Її можливо застосовувати на вулиці, так як вона переносити атмосферні опади.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 250 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 3х250 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Ширина | 3 мм |
- Ціна: 54,76 ₴
