
ElectroHouse Стягування кабельне біле 4x150
45,98 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-K-005
- +380 (50) 677-22-79
Кабельне Стягування біле 4×150 EH - K - 005 від компанії ElectroHouse служити в якості стяжного бандажа для фіксації різних дротів, а також зв'язку зв'язування їх у пучки. По своєму застосуванню хомут пластиковий досить зручний, оскільки при установці не треба проводити зайвих маніпуляцій. Його конструкція дозволяє легко вчинити з'єднання єднання, не вимагаючи для цього ніяких інструментів і професійних навичок. Можна використовувати хомут стяжний в різних сферах: на виробництві, в господарстві, побуті, будівництві і так далі. Може вживатися для багатьох цілей при різних монтажних роботах, у тому числі і для маркіровки продукції. Виготовлений з високоміцного, зносостійкого і термостійкого матеріалу - нейлону, який славиться своєю високою пружністю. Може переносити температурні режими, а також вібрації і механічні дії. Оскільки витримує погодні умови, то можна використати і на вулиці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 150 мм |
| Довжина стяжки | 0,15 м |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 4х150 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 4 мм |
- Ціна: 45,98 ₴
