
ElectroHouse Стягування кабельне біле 4x200
58,94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-K-006
- +380 (50) 677-22-79
Кабельне Стягування біле 4×200 EH - K - 006 від виробника ElectroHouse дозволяє стягнути або зв'язку зв'язати в пучки різні електропроводи. Хомут пластиковий вважається універсальним монтажним виробом, який можливо використати для багатьох цілей. Хомут стяжний навіть застосовують для маркіровки різної продукції. Знаходить широке застосування у виробничій сфері, в господарстві, побуті, будівництві і так далі. Його установку легко виконати, і з цим може впорається будь-яка людина, оскільки конструкція не вимагає застосування спеціального інструменту і професійних навичок. Виготовляється з міцного, термостійкого і зносостійкого нейлону, який відрізняється своєю високою гнучкістю. Завдяки цьому стані він може витримувати дії довкілля, у тому числі перепаді температур, вібраційні навантаження, ультрафіолетові випромінювання, механічні дії і т. д. Може можуть застосовуватися на вулиці, оскільки стійкий до атмосферних впливів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина стяжки | 0,20 м |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 4х200 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 4 мм |
- Ціна: 58,94 ₴
