
ElectroHouse Стягування кабельне біле 4x250
73,57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-K-007
- +380 (50) 677-22-79
Стягування кабельне біле 4×250 EH - K - 007 від українського виробника ElectroHouse стягує або зв'язує електропроводи в пучки. Виконати цю дію можливо досить швидко і легко, не застосовуючи для цього зайвих зусиль. При цьому з його допомогою можна дуже міцно зробити фіксацію дротів. Також хомут пластиковий застосовний і при інших електромонтажних роботах, і навіть знаходить своє застосування при маркіровці продукції. Являється незамінні монтажним виробом на виробництві, а також в господарстві, будівництві і в побуті. Робиться хомут стяжний зі зносостійкого, високоміцного і термостійкого матеріалу - нейлону, який характеризується високими гнучкими властивостями. Переносити багато зовнішніх дій довкілля, у тому числі різні температурні режими, механічні навантаження, вібрації і так далі. Оскільки витримує погодні умови, то його можна використати на вулиці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина стяжки | 0,25 м |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 4х250 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 4 мм |
- Ціна: 73,57 ₴
