
ElectroHouse Стягування кабельне біле 5x160
82,76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-K-010
- +380 (50) 677-22-79
Кабельне Стягування тканини 5×160 EH - K - 010 від виробника ElectroHouse виконує стягання або зв'язку зв'язування електропроводів в пучки. Виконати з'єднання єднання з його допомогою досить легко, оскільки конструкція дозволяє це зробити. Практично будь-яка людина може використати хомут пластиковий при різних монтажних роботах і навіть при маркіровці продукції. Він універсальний у своєму використанні і знаходить широке застосування в усіх сферах, особливо на виробництві і в побуті. Зроблений хомут стяжний з високоякісного нейлону, який славиться високими термостійкими, зносостійкими і міцностними характеристиками. Тому він здатний витримувати багато зовнішніх дій: різний діапазон температур, вібрації, ультрафіолетові дії, механічні навантаження і так далі. Може переносити і атмосферні опади, тому цілком можна використати і зовні приміщення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина стяжки | 0,16 м |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 5х160 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 5 мм |
- Ціна: 82,76 ₴
