
ElectroHouse Стягування кабельне біле 5x200
84,44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-K-011
- +380 (50) 677-22-79
Стягування кабельне біле 5×200 EH - K - 011 від торгової марки ElectroHouse, по своєму основному призначенню, потрібне для стягання електропроводів і зв'язування їх в пучки, але його можливо застосовувати і при інших монтажних роботах. Хомут пластиковий вважається найпростішим і надійнішим виробом, за допомогою якого можна зафіксувати різні деталі, і навіть зробити маркіровку. Має широке застосування у виробничій сфері, а також в побуті, господарстві, будівництві і так далі. Робиться хомут стяжний з якісного матеріалу - нейлону, що відрізняється своїми високими гнучкими, міцними, термостійкими і зносостійкими властивостями. Завдяки чому може прослужити досить тривалий час. Переносити багато зовнішніх дій, у тому числі температурні перепади, вібрації, механічні навантаження. Також здатний винести атмосферні опади, тому можна використовувати на вулиці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина стяжки | 0,20 м |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 5х200 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 5 мм |
- Ціна: 84,44 ₴
