
ElectroHouse Стягування кабельне біле 5x400
185,59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-K-023
- +380 (50) 677-22-79
Стягування кабельне біле 5×400 EH - K - 023 виробники ElectroHouse застосовується для швидкого і надійного стягання електропроводів в пучки. Також знаходить своє застосування і для інших електромонтажних робіт, оскільки служить простим і універсальним кріпленням. Конструкція дозволяє швидко його встановити, і для цього не будуть потрібні особливі навики. Хомут пластиковий можна використати навіть при маркіровці різної продукції. Має широке застосування у виробничій сфері, в побуті, будівництві або господарстві. Матеріал виготовлення - нейлон, завдяки якому він відрізняється високоміцними, гнучкими, і зносостійкими характеристиками. Витримує хомут стяжний різні зовнішні впливи, у тому числі і високі і низькі температурні режими, механічні навантаження, вібрації і так далі. Можна нею користуватися як усередині, так і зовні приміщень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 400 мм |
| Довжина стяжки | 0,40 м |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 5х400 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 5 мм |
- Ціна: 185,59 ₴
