
ElectroHouse Стягування кабельне біле 5x450
220,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: EH-K-015
- +380 (50) 677-22-79
Стягування кабельне біле 5×450 EH - K - 015 від торгової марки ElectroHouse служить в якості універсального кріпильного виробу. Є стяжною стрічкою, яка в основному використовується для зв'язки електропроводів в пучки. Хомут пластиковий може застосовуватися і для інших монтажних робіт, у тому числі і при маркіровці продукції. Вважається незамінним пристосуванням у виробничій сфері, побуті, господарстві і так далі. Має досить просту конструкцію, тому встановити його не складе великих труднощів навіть без практичних навичок. Стрічка з обох боків рифлена, а блокувальний замок не дозволяє вчинити зворотний хід готовому з'єднання єднанню. Зроблено хомут стяжний з нейлону, завдяки якому і відрізняється своїми високими вогнетривкими, зносостійкими, міцними і гнучкими властивостями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 450 мм |
| Довжина стяжки | 0,45 м |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 5х450 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 5 мм |
- Ціна: 220,70 ₴
